Mesačné zhrnutie 21Games - Január 2023

Do roku 2023 si redakcia 21Games pre teba prichystala mesačnú sériu, kde sa vždy začiatkom mesiaca dozvieš to čo sa dialo v 21Games za posledné obdobie. Vitaj pri januárovom zhrnutí 21Games.

Začiatok roka pre 21Games bol zlomový, nie len preto, že je nový rok a sme si určili aké projekty chceme priniesť v novom roku, ale hlavne preto, že sme mali vyhodnotenie pobytu v startup centre UVP Technicom v Košiciach. Pre Vás, ktorý je tento pojem neznámy, tak presne v priestoroch Technicomu sme ako tím 21Games našli veľkú podporu a partnera pre náš rast. V najbližšom pol roku budeme mať opäť kancelárske priestory, ktoré využívame na spoločné stretnutia tímu, na prácu + tu máme aj stream réžiu, skadiaľ vysielame všetky naše výstupy na twitchi. Preto patrí jedno VEĽKÉ ĎAKUJEM UVP Technicom od celého tímu 21Games.

Projekt Content Cup

Nový rok prináša nový projekt, ktorý tu ešte nebol. Je to vlastne taká novinka na scéne. Veľkou zmenou je, že nie je to klasický turnaj, kde by sa mohol hocikto prihlásiť. Je to projekt s názvom Content Cup (CC).

Začína nám 1. sezóna, ktorá bude trvať do konca mája. Do projektu sa zapojili 4 content creatori, presnejšie streameri, ktorých môžete sledovať na internete, najčastejšie na Twitch.tv či YouTube.

Zoznam zapojených streamerov:

Hao - twitch.tv/realhaosgaming

Tatianatta - twitch.tv/tatianatta

Skrecounka - twitch.tv/skrecounka112

Yodoch - twitch.tv/yodoch_

Ako to bude prebiehať?

Všetci títo súťažiaci budú v najbližších 4 mesiacoch medzi sebou súťažiť a bojovať o titul celkového šampióna. Sezóna je rozdelená do 4 blokov po 1 mesiaci a každý mesiac je venovaný inej tématike, teda inej hre.

V priebehu každého mesiaca je vypísaný zoznam challengov a questov, ktoré streameri musia plniť, ak chcú zvíťaziť. Napríklad ako získaj lvl. 5 v danej hre, zahraj si mód DUO a podobne. Taktiež to sú aj úlohy zamerané na aktivitu a rast na soc. sieťach, napríklad streamuj 10 rôznych dní v mesiaci, vytvor zaujímavý projekt na vlastnom streame atd.

Na konci každého mesiaca bude jednoduchý malý turnaj medzi streamermi v danej hre, ktorá je určená na začiatku mesiaca. Podľa umiestnenia získavajú body do RANKINGU. K tým bodom sa pripočítajú aj body z challengov a questov a tak po sčítaní všetkých bodov dokopy sa určí mesačný víťaz. Celkový víťaz cupu sa určí na konci sezóny po sčítaní bodov zo všetkých mesiacov.

21Games

4.2.2023

zdroje:

21Games