21Blog 3/2023: Noví členovia tímu a update z projektov

Veľkonočné lahôdky sa v chladničke pomaly ale isto míňajú a ľudia sa po slávení Veľkej Noci opäť vracajú k svojim pracovným skúsenostiam. Vraciame sa aj my, a teda vám znovu ponúkame náš mesačný prehľad toho, čo sa v 21Games deje, dialo a bude diať. Prajeme príjemné čítanie!

Brawl/PUBG Mobile Cast?

Formát rozhovorov s osobnosťami z mobilnej scény sa ukázal ako zaujímavý. Na scéne mobilných hier je mnoho osobností, ktoré majú čo povedať, no nedostávajú na to priestor. Sme radi, že môžeme na svetlo sveta ukazovať ľudí, ktorí priniesli do komunity mnoho, no nedostávajú toľko mediálneho priestoru.

BrawlCast je stále nový projekt, v ktorom sme otvorení zmenám. Experimentujeme a hľadáme zaujímavé formáty, preto doposiaľ každá epizóda BrawlCastu bola v niečom iná. Prvá epizóda sa niesla v duchu rekapitulovania e-športovej scény, druhá sa zas viac venovala hosťovi týždňa. Počas tretej epizódy sme sa venovali miesto Brawl Stars PUBG Mobile scéne a v štvrtom vydaní sme zas vyspovedali Clash Royale osobnosti.

Je iba na vás, divákoch, aké témy sa budú riešiť a aké nebudú, ktorým hrám sa budeme venovať viac, a ktorým menej. V závislosti od toho uvidíme, ktoré formáty môžeme spojiť do jedného celku a ktorým môžeme vyhradiť samostatnú sériu. Vlastná videoséria o PUBG Mobile? Clash Royale? Valorante? Ak o to bude záujem a budeme mať čo rozoberať, všetko je možné. Rozhodujúca je pre nás odozva od vás, divákov. Sme otvorení mnohým nápadom. Chceme tvoriť obsah, ktorý vás bude baviť a ktorý budete sledovať. My sa radi prispôsobíme.

Vyčistime spolu Košice!

Občianske združenie 21Games od svojho vzniku hľadí na to, ako zvýšiť kvalitu gamingového prostredia pre hráčov. Svet však nie je zavretý do štyroch hrán monitora, život ponúka mnoho krásnych možností “tam vonku“.

Rozhodli sme sa teda, že trochou nášho úsilia pomôžeme aj kvalite nášho životného prostredia. Každý posledný utorok v mesiaci (začíname 25. 4.) budeme spolu zbierať odpadky v Košiciach. Pridajte sa k nám, lebo čím viac nás bude, tým veselšie nám bude! Nie len, že sa stretneme naživo a vieme si hodiť dobrý pokec, ale ešte pri tom aj pomôžeme všetkým naokolo. To znie ako deal!

Content Cup – Fall Guys

Marcové kolo Content Cupu prinieslo o dosť viac zábavy, ako to februárové. Naši milovaní content creatori totiž hrali Fall Guys, a že to bola sranda sledovať!

Za mesiac apríl musíme pochváliť Skrečounku. V mesačnom showmatchi dokázala poraziť všetkých svojich súperov, za čo jej patrí gratulácia! V celkovom poradí si pripísala vďaka tomu peknú sumičku bodov, na dominantného Yodocha to však v mesačnom hodnotení nestačilo. Koniec koncov, Yodoch sám skončil na druhom mieste, takže veľký náskok Škrečounke nedoprial. Rozdiel medzi týmito dvomi streamermi bol však iba tri body! Nuž nevieme sa dočkať, ako to bude vyzerať o mesiac...

Interné fungovanie 21Games

V tíme 21Games sme sa žiaľ ešte nedostali do fázy, kedy môžeme ohlasovať veľké turnaje, na ktoré čakáte. Stále pracujeme, voláme, analyzujeme, hľadáme nové riešenia problémov. Bohužiaľ, o tomto procese nemôžeme veľmi hovoriť verejne. Tento mesiac sme však mali pár dôležitých zmien v obsadení nášho tímu a o tých vám povedať môžeme 😊

V Brawl Stars sekcii sme sa rozlúčili s Michalom “Hunterom“ Bundžom. Ako tím musíme reprezentovať hodnoty, ktoré nás spájajú a podľa nich sa aj správať, napriek našim skúsenostiam a zásluhám. Hunterovi prajeme všetko dobré, nech sa mu darí v osobnom živote!

Teraz k tej veselšej časti, k príchodom! Do radov 21Games sme privítali dve nové osobnosti: Dávida Ďurďáka a Martina Radu. Druhého menovaného môžete poznať ako známeho CS:GO komentátora, Jaffressa. Do vedenia 21Games prichádza z organizačných štruktúr Impplay.

Zaujali vás témy dnešného 21Blogu? Ak áno, určite nám dajte vedieť na našich sociálnych sieťach, radi podiskutujeme o všetkom, čo sa týka tohto vydania 21Blogu. S ďalším vydaním sa vidíme pri stavaní Mája, dovtedy hrajte fér!

Ďakujeme, že stojíte pri nás!

My naďalej stojíme s vami.

Tím 21Games

21Games

6.3.2023

zdroje:

21Games