21Blog 5/2023: 21Games na biznis fóre UVP Technicom a príprava koncoročných turnajov

Máj tohto roka bol špeciálnym pre mnoho našich členov. Niektorí sa pasovali s krúžkovaním známok, niektorí dokonca s maturitnou skúškou. 21Games však napriek tomuto počas tohto obdobia vykonalo pár zaujímavých aktivít. Nuž a nakoľko je už po skúškach, prečo sa o ne s vami nepodeliť? Vitajte pri ďalšom 21Blogu!

Prezentácia 21Games na Biznis fóre UVP Technicom

Víziu 21Games sme už prezentovali našim členom. Viac sa o nej môžete dočítať aj vy v aprílovom vydaní 21Blogu. Teraz teda nastal čas túto víziu odprezentovať našim partnerom. Prvým z nich bol UVP Technicom, v ktorého priestoroch sa odohral napríklad i Gamefair 2022 https://uvptechnicom.sk/gamefair-2022/ .

Univerzitný vedecký park Technicom pod Technickou univerzitou v Košiciach nám poskytuje kancelárske priestory, vďaka ktorým máme omnoho viac príležitostí na tvorbu kontaktov a oveľa plynulejšie fungovanie v rámci tímu. A to nie len nám, ale i ďalším 32 startupom a firmám. Viac o tom, ako prebiehalo samotné biznis fórum si môžete prečítať na stránke UVP Technicomu.

Príprava koncoročných turnajov v PC hrách

21Games začalo pred viac ako šiestimi rokmi práve organizáciou turnajov v počítačových a mobilných hrách na stredných školách. Z triednych turnajov sa pomaly stali medzitriedne, potom medzi školské, až napokon presiahli charakter stredných škôl a prvýkrát otvorili dvere verejnosti na Gamefairi 2019.

Organizovať tieto turnaje na školskej pôde nás baví i teraz, v roku 2023. V školskom prostredí navyše vidíme i potenciál na prepojenie vzdelávania s ľuďmi pôsobiacimi v praxi v digitálnom priestore, preto určite nechceme na školy zanevrieť, ba naopak.

Aj tento školský rok, podobne, ako ten minulý, plánujeme na konci školského roka odmeniť žiakov stredných škôl organizáciou koncoročných turnajov pod našou záštitou na vybraných školách.

Pre nás je to opäť “rozcvička“ pred jesennými eventami a pre žiakov je to možnosť spojiť svoje sily, využiť tímového ducha a koordinovať svoj tím k víťazstvu. Tomu hovoríme win-win situácia!

A o akých jesenných eventoch, že to hovoríme? Nuž, zatiaľ si to stále ponecháme pod rúškom tajomstva. Aby sme mohli pokračovať v dobrých tradíciách a stále zvyšovali kvalitu našich podujatí, je k tomu potrebná dlhodobá príprava. A ako sa vraví, kým nie je dohodnuté všetko, nie je dohodnuté nič. Nezúfajte však, do príprav investuje náš tím stovky hodín dokopy stovky hodín mesačne a o všetkom sa ako prví dozviete na našich sociálnych sieťach.

Dovtedy vám prajeme úspešný koniec školského roka a príjemný vstup do letných prázdnin.

Ďakujeme, že stojíte pri nás!

My naďalej stojíme s vami.

Tím 21Games

21Games

4.5.2023

zdroje:

21Games