21Games sa zúčastní intenzívneho akceleračného programu UVP Technicom

Uverejnené od Marek Harvan 3. februára 2022 v 21Games

Vo vedení 21Games sa riadime filozofiou, že pre zvyšovanie kvality organizovania podujatí pre hráčov je nesmierne dôležité neustále zvyšovať aj naše vlastné personálne vlastnosti. Preto neustále hľadáme nové príležitosti, ako sa formovať v lepších a skúsenejších ľudí.

Semeno, ktoré čoskoro vyklíči

V roku 2021 bola veľká časť našich aktivít smerovaná najmä k sebarozvoju. Aktívne sme sa zapájali akceleračného programu Challenger:Urban Creative. Naša aktivita v tomto programe bola aj ocenená, nakoľko sme získali cenu publika.

Ďalším dôležitým akceleračným programom, ktorý sme aktívne podstúpili bol od Univerzitného vedeckého parku TECHNICOM Technickej univerzity v Košiciach, v rámci ktorého sme dostali na pol roka priestory kancelárií, vďaka čomu sme mohli oveľa efektívnejšie pracovať na našom vlajkovom projekte Gamefair 2021, ktorý bol minulého roku jedinou slovenskou LAN akciou pre verejnosť. O našich úspechoch v roku 2021 i víziách do roka ďalšieho sme sa viac venovali v našej Obhliadke rokom 2021.

UVP Technicom

zdroj: UVP Technicom

Spolupráca s UVP pokračuje

Momentálne sme naozaj blízko k tomu, aby sme vám mohli oznámiť veľké a revolučné projekty, ktoré si chystáme pre rok 2022. K dokončeniu posledných krokov, ktoré je preto nutné spraviť nám i v tomto roku pomôžu experti z UVP TECHNICOM, s ktorými sme predlžili našu spoluprácu.

Okrem predlženia pobytu v ich priestoroch to pre nás znamená, že sa stávame súčasťou intenzívneho akceleračného programu, v ktorom budeme od lektorov z rôznych oblastí dostávať mentoringy, ktoré nás posunú vpred vo všetkých oblastiach, ktoré sú pre spustenie našich projektov nutné. Ďalej to obnáša osobnú pomoc od týchto ľudí, ktorá nám má výrazne pomôcť k získavaniu prospešných partnerstiev pre naše projekty.

Sme veľmi radi, že slovenské startupy majú možnosť byť podporované vďaka projektom, ako UVP TECHNICOM. Mnoho z nich by bez toho nemali možnosť presadiť svoje nápady v realitu.

My v 21Games dávame verejný prísľub, že účasť v tomto akceleračnom programe opäť využijeme naplno. Urobíme všetko preto, aby sme aj vďaka nemu mohli naše idey o česko-slovenskom gamingu preniesť v realitu a dotiahnuť do víťazného konca, v ktorom je na prvom mieste vždy hráč.