Nová amatérska liga pre hráčov CS:GO, šanca zabojovať o prize pool 500€.

Rok 2022 sa už točí v plných e-športových obrátkach a presne preto 21Games prináša všetkým hráčom na amatérskej scéne projekt, kde môžu získať nové skúsenosti, zmerať si sily s ostatnými hráčmi či tímami a zabojovať o celkový prize pool 500€ + vecné ceny za odmeny či rôzne súťaže počas ligy. Nájdi si ešte 3 minútky času a budeš vedieť všetko potrebné o tejto lige!

Do Fadee CS:GO Amateur League sa bude vedieť zapojiť 16 tímov. Všetky tímy sa budú musieť dostať cez otvorené kvalifikácie, ktoré budú celkovo 4 a z každej do ligy postúpia najlepšie 4 tímy. Formát bude single elimination bracket – BO1, zápas o postup bude formátom BO3. Všetky kvalifikácie budú aj streamované a komentované na twitch.tv/21games_sk Dátumy otvorených kvalifikácií sú:

- 24.4. (nedeľa)

- 27.4. (streda)

- 30.4. (sobota)

- 3.5. (utorok)

- Všetky kvalifikácie začínajú o 17:00.

Šancu zabojovať o 500 € dostane teda len 16 tímov, ktoré postúpia do hlavnej časti Fadee CS:GO Amateur League. Hlavná časť bude rozdelená do dvoch častí, a to Group Stage a Play Off. V Group Stage budú tímy náhodne rozlosované do 4 skupín po 4 tímy. Následne potom 3 týždne budú hrať každý s každým jeden BO3 zápas.

Do Play Off postúpia z každej skupiny práve 2 najlepšie tímy a spolu vytvorí pavúka 8 tímov. Formát bude klasický Single Elimination Bracket – BO3 všetky zápasy. Play Off bude celé streamované, takže všetky tímy dostanú priestor sa ukázať pred svojími divákmi.

- 1. miesto – 250 €

- 2 miesto – 150 €

- 3. miesto – 100 €

Veľké finále, kde sa rozhodne o víťazovi Fadee CS:GO Amateur League bude nedeľu 5.6.2022 vo večerných hodinách. Môžeš to byť aj ty, tak neváhaj a hneď klikaj na link do kvalifikácií aby ti neušlo miesto!

A pre všetkých fanúšikov zábavy chystáme k tejto lige aj zaujímavý DEŇ, kde budete môcť vidieť skvelý program a súťažiť o super bombové ceny. Tento deň bude sobotu 18.6.2022 v popoludňajších hodinách. O všetkom bude včas informovať.

Na záver chceme poďakovať Fadee.cz za to, že chcú s nami podporovať práve amatérsku scénu v hre CS:GO, a že práve s nimi vieme vám, hráčom, priniesť súťaž v takom rozsahu, aký si zaslúžite.

Sleduj naše sociálne siete a buď READY !!

21Games

16.4.2022

zdroje:

21Games