CS:GO hráči POZOR!! Šanca hrať o 1 500 €, tak nepremeškaj príležitosť.

Uverejnené od 21games 6. septembra 2021 v Gamefair 2021

Včera sa nám začali kvalifikácie na Gamefair 2021 na hlavné turnaje, ktoré budú tento rok prebiehať online formou. Na podujatí nebude chýbať ani titul Counter Strike: Global Offensive. V hlavnom turnaji sa predstaví 8 tímov, ktoré zabojujú o prizepool 1 500 €.

Formát nasadenia tímov na Gamefair 2021 bude nasledovný. 4 tímy dostávajú priamy invite a ďalšie 4 tímy sa musia prebojovať cez kvalifikácie. Pre všetkých hráčov sú pripravené 2 kvalifikácie, čiže keď sa raz nepodarí, tak stále je tu šanca na postup. Z každej kvalifikácie postupujú najlepšie 2 tímy.

Kvalifikácie sa hrajú klasickým single elimination bracketom BO1, decider match bude BO3. Tímy, ktoré postúpia do finále kvalifikácie, tak sa predstavia 24.9. – 26.9.2021 na hlavnom turnaji.

Stále je ešte priestor sa prihlásiť, ukázať svoju silu a postúpiť. Kvalifikácie prebiehajú cez FACEIT, registrovať sa môžeš TU. Nezmeškaj príležitosť a registruj sa hneď.

Stále máš šancu vyhrať aj keď nepostúpiš. Pre všetkých hráčov v turnaji je prichystaná GIVEAWAY, kde môžete vyhrať GLOW SHAKER a 12 Sackov Score od Nugosu.

Celú kvalifikáciu budete môcť sledovať aj online cez twitch 21Games. Začíname sobotu 11.9. o 17:00!!

Aktivity boli spolufinancované Košickým samosprávnym krajom z programu Terra Incognita.