FiFqo bude súčasťou Gamefairu 2021, naživo sa s ním môžeš stretnúť v nedeľu v Košiciach!

Uverejnené od 21games 2. septembra 2021 v Gamefair 2021Hostia

Gamefair 2021 bude podujatím, na ktorom si nájdu svoje nie len fanúšikovia gamingu, ale i široká verejnosť. Sme preto veľmi radi, že našu pozvánku na podujatie prijal FiFqo, slovenský youtuber, ktorý pôsobí na YouTube už od 2013.

Je mi cťou a radosťou konečne po asi dvoch rokoch od poslednej akcie oznámiť akciu, ktorej súčasťou budem aj ja, dokonca na východe, po asi piatich rokoch,” začína FiFqo svoj oznam na Instagrame.
Radosť je tu skutočne na mieste, organizovanie akýchkoľvek hromadných podujatí je totiž od vypuknutia coronakrízy veľmi náročné a raritou sú zvlášť na východnom Slovensku, na ktoré sa pri organizovaní herných turnajov často zabúdalo.

FiFqo hneď na to využil priestor, aby pozval verejnosť na naše Brawl Stars kvalifikácie, 5.9. a 10.9., z ktorých sa hráči vedia priamo kvalifikovať na finálový turnaj, v ktorom sa bude hrať o 500€. Kvalifikácie sú otvorené každému tímu o aspoň troch členoch, preto je registrácia doňho určite dobrou voľbou!

Brawl Stars finále a Clash Royale turnaj, ktorého sa FiFqo zúčastní, sa budú konať v nedeľu, 26.9.2021. FiFqo zároveň ohlásil pri tejto príležitosti fan meet, ktorý by bol pre FiFqo prvým fan meetom od 2019. ,,Strašne sa teším, že sa konečne uvidím s východniarskymi priateľmi, lebo na východe boli vždy najlepšie akcie. Neviem, čím to je, ale vždy to tak bolo. Teším sa najmä na ľudí, teším sa na akciu po dvoch rokoch,” dodáva FiFqo na záver, fan meety boli totiž po dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou jeho pôsobenia, kvôli pandemickej situácií však bola táto tradícia prerušená.

Sme nesmierne radi, že obnovujeme nie len tradíciu FiFqových fan meetov, ale i tradíciu veľkých LAN akcií na Slovensku. Zážitok z LAN akcie si totiž môže verejnosť po dlhom čase opäť vychutnať pod našou hlavičkou v Košiciach, 24.-26.9.2021.

Aktivity boli spolufinancované Košickým samosprávnym krajom z programu Terra Incognita.