Rekkles sa lúči s LEC, bol predaný do Karmine Corp

Uverejnené od Dávid Vilček 5. decembra 2021 v League of Legends

Rekkles bol vyhodený! Martin „Rekkles“ Larsson je švédskym profesionálnym hráčom ,ktorý je taktiež miláčikom celej Európy, a to nie len pre ADC hráčov. Ako to bude tento rok a čo sa s ním stane?

Na začiatku tohto roka počas Jarnej sezóny LEC 2021 Rekkles ako hráč za G2 Esport skončili na prvom mieste. Rekkles si zaslúžene odniesol titul MVP ako najlepší hráč tímu. Následne na Jarnej sezóne LEC 2021 Playoffs si ľudia povšimli, že hráči mali medzi sebou menšie komunikačné problémy. Na Playoffs skončili na 3. mieste za tímami MAD Lions a Rouge.

Začínalo leto, a to zo sebou prináša aj Letná sezóna LEC 2021. G2 Esport nesklamali svojich fanúšikov a postúpili na Letné LEC 2021 Playoffs z 2. miesta. Bohužial, to 2. miesto zanechalo pot a krv zo zápasov ,ktoré boli očakávané zo strany analitikov ako jednostranné. Playoffs dopadli tak, ako nikto nečakal. G2 stratil žiaru v očiach fanúšikov, hráčov, komentátorov, organizátorov a hlavne manažerov tímu G2. Nedostali sa na Worlds 2021, a to si nemohli dovoliť z hľadiska reputácie.

Zdroj: G2

Píše sa Október a G2 Esport nám oznamuje, že z tímu odchádza Wunder a Rekkles. Rekklesa ale nikto nechcel odkúpiť z 1. ligy. Rekkles má príliš veľké meno a cenu. Nakoniec si Rekklesa odkúpil druholigový tím Karmine Corp, kde bude hrať z troma Francúzmi a jedným Turkom. G2 Esport sa ku aktuálnej situácií vyjadrilo klasickým rozlúčkovým videom. Čo bude ďalej robiť? Ako sa jeho situácia vyvinie?