Jarla po druhýkrát víťazom Vodafone MČR v Hearthstone

Uverejnené od Sebastián Ľach 9. novembra 2021 v Nezaradené

Po minulom víkende plného kartových zápasov konečne poznáme víťaza Vodafone MČR v kartovej hre Hearthstone! Stal sa ním už po druhý krát Jaromír “Jarla” Vyskočil. Jarla nás presvedčil, že má stále čo ukázať a predviesť. Tento talentovaný hráč týmto výkonom nielen potvrdil že je majstrom Českej republiky, ale aj to, že sa môže radiť medzi najlepších hráčov na svete v Hearthstone. Neprehral ani jednu jedinú sériu a celkovo mal na zápasy neuveriteľných 18:4! Taktiež ako prvá osoba na MČR dosiahla titul majstra Českej republiky v Hearthstone dvakrát po sebe.

Jaromír "Jarla" Vyskočil


Jarla si domov odnáša pohár majstra Českej republiky a 15 000 Kč. Spomenúť taktiež musíme ďalšie dve miesta, a to: na druhom mieste sa po finálovej prehre proti Jarlovi umiestnil Jožo pomerom 1:3. Jožo si teda odniesol krásnych 10 000 Kč. Na treťom mieste sa umiestnil Blizzconjan ktorý v zápase o 3. miesto zvíťazil nad Narutom21 v pomere 3:0 a odnáša si 5 000 Kč.

Tohtoročné Vodafone MČR v Hearthstone rozhodne stálo za to, dúfame že budúci rok nás budú čakať zaujímavé a napínavé zápasy tak, ako tento rok.

Konečné umiestnenie:
1. 🇨🇿 Jarla (15 000 Kč)
2. 🇸🇰 Jožo (10 000 Kč)
3. 🇨🇿 Blizzconjan (5 000 Kč)
4. 🇨🇿 Naruto21