Legenda Opat04 dostal unban na Twitchi

Uverejnené od Dávid Vilček 2. marca 2022 v Lifestyle

Opat04 známy aj ako Dan Legenda je streamer a hráč ,ktorý vystupoval na platforme Twitch do dňa 1. marca 2021. Dnes sa píše deň 2. marca 2022 a už dnes o 18:00 sa môžeme tešiť na jeho stream na platforme Twitch.

Čo sa dialo počas banu?

Počas Opatovho posledného a zároveň najdlhšieho banu mal Dan pár svojich problémov, ktoré si mohol vyriešiť a aj z toho dôvodu si zmazal svoj Instagram účet, kde mal nemalé čísla. Po nejakom čase, keď sa Opat spamätal, začal vydávať na svoj Youtube channel nezostrihané letsplaye z hier, v ktorých rozprával ku svojim sledujúcim do duše.

Keď sa stal psychicky stabilný, začal pred mesiacom aktívne streamovať na novom youtube kanáli, ktorý si vytvoril čisto z dôvodu streamovania. Okrem týchto dvoch streamovacích platforiem stihol odstreamovať niekoľko streamov aj na mladšej platforme Trovo, kde si odskúšal jej funkcie.

Čo bude teraz?

Opat je aktuálne v takej situácií, že keď sa Twitch rozhodne, že porušil pravidlá Twitchu, tak to bude asi posledný kráť, čo bude streamovať na tejto platforme. Aktuálne má za sebou 7 banov, najdlhší trval rok. Mal dva mesačné bany, dva jednodňové, jeden trojmesačný a jeden ročný. Ak by sa odohrala najhoršia situácia pre neho, asi by sa pravdepodobne stal aktívnym streamerom na Youtube a Trovu.