Predstavenie ambasádorov Gamefair 2021

Uverejnené od 21games 29. augusta 2021 v Gamefair 2021

Tento rok uvidíte na podujatí 3 hlavné hry a to CS:GO, LoL a Brawl Stars. Každá hra má svojho ambasádora, ktorý dohliada, aby bol turnaj kvalitný a hráči si z neho odniesli čo najlepší zážitok. Poďme si teda bližšie predstaviť ambasádorov:

Prvým ambasádorom pre hru CS:GO je Radoslav “RDO” Tóth, známy košický streamer a zabávač. Rado už pôsobí nejakú tú dobu na našej scéne, hral za tímy ako Inside Games či eSuba, takže má aj skúsenosti ako hráč a vie, čo je pre hráča dôležité. Teraz sa venuje už iba streamu, kde zabáva svojou hrou mnohých divákov. RDO patrí medzi najväčších streamerov, čiže má veľkú fanúšikovskú základňu, ktorá bude mať príležitosť sa s ním stretnúť priamo na podujatí. 

Ďalším ambasádorom je Cheng Hao Sun a to pre hru Brawl Stars. Hao je vo svojom odvetví veľmi známy. Pôsobí na ňom ako streamer, youtuber a komentátor. Ešte nedávno v tejto hre pôsobil aj ako hráč, teraz sa snaží skôr rozvíjať túto hru vo viacerých aspektoch po celom Slovensku a Česku. Hao je ešte veľmi mladý chalan, ktorý ma pred sebou veľkú budúcnosť a my sme radi, že môžeme spolupracovať s takou mladou krvou na tomto projekte.

Tretím ambasádorom je Jaroslav Melisek a to pre hru League of Legends. Jaro je CEO Base Games čo je organizácia na Slovensku, ktorá vytvára herné turnaje práve pre hráčov LoL. Spolu s Base Games už majú niečo odrobene pre LoL komunitu a vedia čo sa hráčom páči a čo zase nie. Lepšieho ambasádora, ako je práve Jaroslav, by sme na túto hru hľadali len ťažko.

Sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať so všetkými našimi ambasádormi projektu Gamefair 2021 a veríme, že budeme spolu posúvať ešport a vytvárať kvalitné podujatia a aj tohtoročný Gamefair.