Slovenská CS:GO reprezentácia na European Nations Cup 2021

Uverejnené od 21GAMES 26. augusta 2021 v CS:GO

Slovenská reprezentácia sa predstavila na European Nations Cup 2021 v skupine C spolu s tímami z Ukrajiny a Rumunska.

Prvý zápas sme odohrali s výberom Ukrajiny na mape Inferno. Naši reprezentanti začali za T stranu a po polčase sme vyhrávali 10:5. V druhej polovici zápasu sa žiadne drámy nekonali a zápas sme dotiahli do víťazného konca 16:9.

Následne naša skupina nasledovala zápasom Ukrajiny a Rumunska, kde sa z tesného víťazstva tešili hráči Rumunska, ktorí vyhrali zápas 16:13.

Skupina C sa musela rozhodnúť až v 3. zápase, kde nastúpili naši reprezentanti proti reprezentantom Rumunska. Opäť sme hrali na mape Inferno a po polovici zápasu hráči Rumunska viedli najtesnejším rozdielom 8:7. Po druhom polčase bol stav vyrovnaný 15:15 a tak sme museli ísť do predĺženia. Bohužiaľ tam už sme nezískali ani kolo a prehrali sme zápas 15:19 a tak nakoniec sme nepostúpili zo skupiny.

Aj tak ďakujeme hráčom za reprezentáciu našej krajiny a držíme im palce, nech nabudúce to vypáli lepšie.