Streamer Tyler1 sa konečne stal challengerom vo všetkých 5 rolách v League of Legends

Uverejnené od Dávid Vilček 16. marca 2022 v League of Legends

Tyler1 je americký streamer, ktorý je známy pre svoje expresívne správanie a vyjadrovanie. Pred nedávnom dosiahol niečo čo by väčšine hráčov ani nenapadlo, že je možné.

Hráči sa nikdy nezastavia, dokonca ani uprostred pandémie. Najmä ľudia ako streamer na Twitchi T1 Tyler “Tyler1” Steinkamp päťnásobne zvýšil svoje úsilie o dosiahnutie Challenger ranku, najvyššej úrovne v hre, vo všetkých hráčskych rolách v League of Legends.

Tyler1 to dokázal v priebehu pôsobivých troch rokov, pričom jeho vyčerpávajúca cesta na rebríčku začala ešte v roku 2020.

Tyler1 dosiahol hodnosť Challenger v každej jednej úlohe v hre League of Legends.

Streamer a tvorca obsahu v hre League of Legends Tyler1 dosiahol veľký úspech v multiplayerovej online bojovej aréne (MOBA) od spoločnosti Riot Games. Teraz je jedným z mála hráčov, ktorí úspešne získali titul Challenger vo všetkých rolách hry League of Legends, a to ako support, jungler, adc, top a mid.

Jeho cesta sa začala v roku 2020 na severoamerickom rebríčku. Už táto výzva, ktorú prijal, znela dosť skľučujúco. Ešte ťažšie ju robilo to, že Tyler1 musel dosiahnuť najvyšší rank v hre pomocou úplne nových účtov a stúpať po rebríčku krok za krokom.

Známy svojimi epickými hrami s Dravenom uprednostňoval na svojej ranked ceste najprv bot lane a využíval svoje skúsenosti s ADC vo svoj prospech. Po dosiahnutí svojho cieľa potom prešiel na úlohu jungle a nazbieral pritom viac ako 1 000 zápasov.

Po úspešnom zvládnutí zákutí bot lane a džungle sa pokrok streamera na Twitchi trochu spomalil, keď sa učil úlohu v top lane. Trvalo mu 2 000 zápasov, kým dosiahol úroveň Challenger ako top laner, čo je dvojnásobok počtu zápasov, ktoré odohral ako jungler. Vyjadril svoju nechuť k tejto pozícii a dokonca sa podelil o svoje nepríjemné skúsenosti ako top laner.

V septembri 2021 osobnosť League of Legends postúpila na Challenger hrajúc výlučne ako mid laner.

Posledným kúskom challengerovej challenge bola support rola, ktorú rýchlo dosiahol len v približne 450 zápasoch. Tyler1 tak svoju púť za dobytím všetkých pozícií v League of Legends oficiálne ukončil vo februári 2022.

Tento svalnatý streamer je už dlho známy svojím energickým a hlasným imidžom v komunite League of Legends. Jeho úžasné hry s Dravenom vždy zanechávajú vo fanúšikoch túžbu po ďalších. Teraz sa upevnil ako vysokokvalifikovaný hráč LoL po tom, čo úspešne dosiahol psychicky náročný výkon.

Po tom čo si Riot Games všimol jeho úspechu tak ho obdarovali trofejou, kde je napísané, v ktorý deň dosiahol Challengera v akej roli.