Už zajtra vypukne Gamefair 2021 prvou Brawl Stars kvalifikáciou!

Uverejnené od 21games 4. septembra 2021 v Gamefair 2021

Viac ako dvojročné čakanie na 2. ročník herno-technologického festivalu Gamefair 2021 sa blíži ku svojmu koncu. Oproti ročníku 2019 sme si prichystali veľké zmeny, najvýraznejšou z nich je, že podujatie samotné trvá 3 dni, a to od piatku 24.9. do nedele 26.9. Následne je to výrazné zvýšenie prize poolu, či spestrenie programu. O čom však budeme hovoriť teraz je, že okrem LAN turnaja budú súčasťou Gamefairu online turnaje, do ktorých sa každý hráč vie zadarmo prebojovať kvalifikáciami.

Tá prvá z nich, a to v mobilnom hite, Brawl Stars, začína už tento piatok, 5.9. O tom, že kvalita podujatia bude oproti nultému ročníku omnoho vyššia svedčí fakt, že na podujatí sa predstavia tie najlepšie česko-slovenské Brawl Stars organizácie, a to Sampi.Tipsport a eKoVy. Na samotný finálový turnaj ostáva 6 voľných slotov, o ktoré sa v dvoch kvalifikáciách pobijú nie len tie najlepšie česko-slovenské Brawl Stars tímy, ale i široká verejnosť. Turnaj je totiž otvorený úplne pre každého!

Stačí mať k dispozícií mobilný telefón, internetové pripojenie, 2 spoluhráčov rovnako nabitých pre hru, ako ty, a o celkový prize pool vo výške 500€ sa môžeš pobiť aj ty! Okrem možnosti postúpiť do finálového turnaja si určite odnesieš i dôležité turnajové skúsenosti a skvelá zážitok, poraziť totiž môžeš i tých najlepšách! Registrovať sa do kvalifikácií môžeš cez tieto linky:

  1. kvalifikácia 5.9.2021 17:00:
  2. kvalifikácia 10.9.2021 17:00

Hrať sa bude formátom BO3xBO3 a od semifinále BO5xBO3 s obojstrannými banmi, takže každý tím dostane príležitosť ukázať svoj skill. Okrem toho, 2 kvalifikácie ponúkajú možnosť dostať sa na Gamefair aj v prípade prvotného neúspechu. Prvých troch postupujúcich teda budeme poznať už v nedeľu večer, kompetný zoznam účastníkov nasledujúci piatok.

O Brawl Stars program máš však postarané nie len ako hráč, celá kvalifikácie totiž bude streamovaná na našom Twitchi, turnajom nás spoza komentátorského stola budú sprevádzať Cheng Hao Sun a Marek “MarkomanTv” Harvan.

Čo viac dodať, vidíme sa zajtra, 17:00 v Brawl Stars aréne! 😉